Баня сруб 14 м2 ( Банные домики )

Цена за стандартный комплект:
5900.00 EUR

Баня сруб 14 м2

Баня сруб 14 м2 - Банные домики
Запросов: 2
Страны: Эстония, Латвия

Планы этажей

1 этаж

Баня сруб 14 м2 - Банные домики
Посоветуйся с нами Спросить у нас

Баня сруб 14 м2 - Банные домики

В цену включены сруб бани с полной отделкой, доствка и монтаж. (За исключением фундамента, монтажа электропроводки и водоснабжения)

Ražojam piegādājam un uzstādām guļbaļķu ēkas no virpotiem baļķiem, Ka ari dažādas citas koka konstrukcijas.
Veicam celtniecību pēc katra klienta individuālām prasībām un vēlmēm.
Guļbaļķu ēkas celtniecībā izmantojam dabīgos materiālus, kā piemēram starp guļbaļķu blīvējumā izmantojam sūnas un ēkas ceļam pēc sentēvu guļbūvju celtniecības tradīcijām.
Mūsu cenu piedāvājumā ietilpst pilnīga celtnes uzstādīšana izņemot pamatus, elektroinstalāciju un ūdens apgādes ierīkošanu, ko varam arī paveikt, iepriekš ar klientu vienojoties par papildus darbu veikšanas apjomiem un papildus izmaksām.
Guļbaļķu uzstādīšanu veicam visā Latvijas teritorijā un transporta izdevumi līdz 120 km no ražotnes kas atrodas Valmierā ir iekļauti cenā.
Pēc klienta vēlmēm varam piedāvāt guļbaļķu uzražošanu bez piegādes un uzstādīšanas ar ēkas dokumentāciju tās montāžai.
Veicam dažādus nestandarta risinājumus, kā piemēram varam izgatavot ne tikai guļbaļķu ēkas, bet arī no guļbaļķiem ražotas masīvkoka dārza mēbeles, lapenes, bērnu rotaļu laukumus, suņu būdas un t.t.
Nestandarta risinājumus un jautājumus variet mums un mēs ar jums sazināsimies tuvākajā laikā, lai sniegtu jums piedāvājumu par izmaksām un jums optimālāko risinājumu.
Labprāt uzklausīsim jūsu vēlmes un atradīsim jums vispiemērotāko risinājumu.

Būsiet laipni gaidīti mūsu ražotnē, lai varētu tikties un uzkalsīt jūsu iecerētās vēlmes, un  kopīgi pieņemt lēmumu par jums labāko risinājumu , kā arī būtu  iespēja apskatīt ražošanas procesu un iepazīties ar jau paveiktiem darbiem.

Дополнительные картинки